![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkl6VjfNuYkk49j90CIjDUZ0xcbdI2IwltI-txxa8__A35gVnEPgdOIYqCawSIFl9oLPblcrbyn1xtJmzKEBwldrSNEgjWzFkCR5EbuFkWWEOHhjuru5GndHaGoXdct4cRUw7sBQTyEZg/s320/craig+new+bond.jpg)
Ντάνιελ Κρέγκ, ο 007: Αναπαράγοντας από το BBC: «Χωρίς αμφιβολία πολλοί από τους πρώην παίκτες του Hoylake RFC, έκαναν σπουδαία πράγματα (στη ζωή τους), όμως μόνο ένας έχει άδεια να σκοτώνει (licence to kill, όπως ο κινηματογραφικός 007). Ο Ντάνιελ Κρέγκ, ο επόμενος Τζέημς Μπόντ, μεγάλωσε στην περιοχή (του Hoylake) και ενεπλάκη στο τοπικό (ράγκμπυ) XV».
Daniel Craig, the 007. From the BBC: "No doubt many of Hoylake RFC's former players have gone on to great things but surely only one has a licence to kill. Daniel Craig, the next James Bond, grew up in the area and turned out for the local XV."
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου